Arrow
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 1 Yorum 151 Görüntülenme

Arrow

Starling şehrinin milyarder çapkını Oliver Queen (Stephen Amell), kendisinin de içinde olduğu bir yatta babası Robert Queen ve sevgilisi Laurel Lance'in (Katie Cassidy) kızkardeşi Sara Lance'i (Caity Lotz) korkunç bir deniz kazasında kaybeder.
Babasının ölmeden önce Oliver'den son bir isteği vardır. Bazı sırları paylaşarak, kendisinin de dahil olduğu bir kara listeyi Oliver'e uzatarak Starling şehrini bu kötü adamlardan temizlemesi gerektiğini söyler.
Oliver 5 yıl boyunca düşman bir adada mahsur kalır. Hayatta kalma ve geri dönüş savaşı verir. Herkes onun yattakilerle birlikte öldüğünü zannederken 5 yıl sonra Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Yeni kimliğini deşifre etmeden gündüzleri normal bir işadamı, geceleri kanunsuz bir kahramana dönüşerek listedekileri tek tek avlamaya başlar. Aynı zamanda suçluların kabusu haline gelir. İşlettiği gece kulübünü kamuflaj olarak kullanarak, kendisine sağlam bir ekip oluşturur. Kullandığı yöntemler Starling Polis Teşkilatı tarafından da aranan bir suçlu haline dönüşmesini sağlar.
İzlediğiniz bölüm ile ilgili veya sitemiz ile ilgili değerli fikir ve görüşlerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi eğlenceler... :)

Starling şehrinin milyarder çapkını Oliver Queen (Stephen Amell), kendisinin de içinde olduğu bir yatta babası Robert Queen ve sevgilisi Laurel Lance’in (Katie Cassidy) kızkardeşi Sara Lance’i (Caity Lotz) korkunç bir deniz kazasında kaybeder.
Babasının ölmeden önce Oliver’den son bir isteği vardır. Bazı sırları paylaşarak, kendisinin de dahil olduğu bir kara listeyi Oliver’e uzatarak Starling şehrini bu kötü adamlardan temizlemesi gerektiğini söyler.
Oliver 5 yıl boyunca düşman bir adada mahsur kalır. Hayatta kalma ve geri dönüş savaşı verir. Herkes onun yattakilerle birlikte öldüğünü zannederken 5 yıl sonra Büyük Okyanus’un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Yeni kimliğini deşifre etmeden gündüzleri normal bir işadamı, geceleri kanunsuz bir kahramana dönüşerek listedekileri tek tek avlamaya başlar. Aynı zamanda suçluların kabusu haline gelir. İşlettiği gece kulübünü kamuflaj olarak kullanarak, kendisine sağlam bir ekip oluşturur. Kullandığı yöntemler Starling Polis Teşkilatı tarafından da aranan bir suçlu haline dönüşmesini sağlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Arrow

  Yayın Tarihi:

  10 Ekim 2012

  Senaryo:

  Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg

  Ödüller:

  7 ödül & 36 Adaylık.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap

  Yorumlar (1)