Dexter
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.8 IMDB Puanı 123 Görüntülenme

Dexter

Dexter Morgan Miami Polis Departmanı'nda çalışan bir adli tıp görevlisi. Onun işi olay mahallini analiz ederek, kurban ve katil hakkında ipuçları tespit etmek. Ama, bu işi öyle bir titizlikle yapıyor, en ufak bir empati belirtisi göstermeden kurbanları öyle bir inceliyor ki, bir şeylerin Dexter için farklı olduğunu anlarsınız.

Dexter başka insanlardan çok farklı, çünkü o aynı zamanda bir seri katil. Öldürmek onda başka hiçbir şeyin vermediği bir haz sağlıyor. Onun öldürmeden yaşaması mümkün değil. Ama önüne çıkan her insanı öldürmüyor. Babasının ona öğrettiği bazı kodlar var: birtakım etik kurallar. Dexter sadece başkalarına zarar verdiği için ölmeyi hak etmiş insanları öldürüyor. Dexter'a modern bir süper kahraman diyebiliriz bu yüzden.

Michael C. Hall'ün başrolünde olduğu dizi tam 8 sezonluk bir başarı abidesi. Bir seri katile sempati duymamızı sağlayan yaratıcı senaryosuyla kaçırmamanız gereken bir yapım. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız 720p görüntü kalitesiyle sizlerle. İyi seyirler...
İzlediğiniz bölüm ile ilgili veya sitemiz ile ilgili değerli fikir ve görüşlerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi eğlenceler... :)

Dexter Morgan Miami Polis Departmanı’nda çalışan bir adli tıp görevlisi. Onun işi olay mahallini analiz ederek, kurban ve katil hakkında ipuçları tespit etmek. Ama, bu işi öyle bir titizlikle yapıyor, en ufak bir empati belirtisi göstermeden kurbanları öyle bir inceliyor ki, bir şeylerin Dexter için farklı olduğunu anlarsınız.

Dexter başka insanlardan çok farklı, çünkü o aynı zamanda bir seri katil. Öldürmek onda başka hiçbir şeyin vermediği bir haz sağlıyor. Onun öldürmeden yaşaması mümkün değil. Ama önüne çıkan her insanı öldürmüyor. Babasının ona öğrettiği bazı kodlar var: birtakım etik kurallar. Dexter sadece başkalarına zarar verdiği için ölmeyi hak etmiş insanları öldürüyor. Dexter’a modern bir süper kahraman diyebiliriz bu yüzden.

Michael C. Hall’ün başrolünde olduğu dizi tam 8 sezonluk bir başarı abidesi. Bir seri katile sempati duymamızı sağlayan yaratıcı senaryosuyla kaçırmamanız gereken bir yapım. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız 720p görüntü kalitesiyle sizlerle. İyi seyirler…

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dexter

  Yayın Tarihi:

  01 Ekim 2006

  Senaryo:

  James Manos Jr.

  Ödüller:

  2 Golden Globe Kazandı. Diğer 47 ödül & 190 adaylık.

  Resimler

  "Dexter" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap