Taboo
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.1 IMDB Puanı 137 Görüntülenme

Taboo

Dizi, babasının ölümünden sonra miras kalan on dört çalıntı elmas ile birlikte, intikam için 10 yıl aradan sonra Afrika'dan İngiltere'ye dönen James Keziah Delaney (Tom Hardy) isimli bir maceraperest ile ilgilidir. İngiltere ve Amerika savaşının olduğu 1814 Londra'sında geçen hikayede ticaret ve gemi imparatorluğu kuran Delaney tehlikeli bir oyunun içindedir.
İzlediğiniz bölüm ile ilgili veya sitemiz ile ilgili değerli fikir ve görüşlerinizi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi eğlenceler... :)

İlk dört bölümün yönetmenliğini Kristoffer Nyholm’un (The Killing) yaptığı dizi 8 bölüm olarak planlanmıştır. Steven Knight, Tom Hardy, Ridley Scott, Liza Marshall, Kate Crowe ve Dean Baker dizide yönetici yapımcı olarak hizmet vermektedir.
Üretimi Scott Free Productions ve Hardy Son & Baker şirketleri tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 60 dakika uzunluğunda olacaktır.
Başrollerinde rol alan oyuncular Tom Hardy (Mad Max, Peaky Blinders), Michael Kelly (House of Cards), Jonathan Pryce (Game of Thrones), Oona Chaplin (Game of Thrones), David Hayman, Molly Taylor ve Jasmine Parsons olarak sıralanmaktadır. Ayrıca tekrarlayan rolleri ile Jessie Buckley (War and Peace), Ashley Walters, Jefferson Hall (Vikings), Ed Hogg, Leo Bill, Christopher Fairbank, Roger Ashton-Griffiths, Richard Dixon, Jason Watkins (Doctor Who) ve Nicholas Woodeson (Ripper Street) dizide görünecek isimlerdir.
Dizi, babasının ölümünden sonra miras kalan on dört çalıntı elmas ile birlikte, intikam için 10 yıl aradan sonra Afrika’dan İngiltere’ye dönen James Keziah Delaney (Tom Hardy) isimli bir maceraperest ile ilgilidir. İngiltere ve Amerika savaşının olduğu 1814 Londra’sında geçen hikayede ticaret ve gemi imparatorluğu kuran Delaney tehlikeli bir oyunun içindedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Taboo

  Yayın Tarihi:

  10 Ocak 2017

  Senaryo:

  Chips Hardy, Tom Hardy, Steven Knight

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap